Înapoi la toate rapoartele

Lucrare Apaserv abandonată

Raportat prin mobile în mod anonim la 16:42, mar. 24 august 2021

Nu a fost raportat consiliului

Lucrarea inceputa de apaserv, acum o lună, sta abandonată, au săpat o groapă, au tăiat o bucata de țeavă, si nu se mai lucrează nimic de săptămâni întregi.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Apaserv SM.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 09:09, vin. 3 septembrie 2021

  • Răspuns Apaserv: lucrarile pe strada Dorna s-au incheiat in data de 02.09.2021.

    State changed to: Rezolvat

    Postat de un administrator la 10:24, mar. 7 septembrie 2021

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?