Înapoi la toate rapoartele

Aleea Constelatiei/Scoala "Avram Iancu" - zona insalubra (Florisal)

Raportat prin desktop în mod anonim la 13:41, mar. 21 septembrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

In fiecare weekend/luni dimineata zona este un real pericol. Fotografia este facuta luni dimineata - copiii ies la ora de sport in apropierea acestui focar de infectie (sala de sport este inchisa intrucat este centru de vaccinare). Chiar nu se poate face nimic pentru copiii si locatarii din zona?!

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare la data de 22.09.2021.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 10:14, mie. 22 septembrie 2021

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?