Înapoi la toate rapoartele

Tobogan defect!

Raportat prin mobile în mod anonim la 13:29, vin. 22 octombrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

Acest tobogan este de cateva săptămâni in aceasta stare!! Sunt necesare îmbunătățiri pentru parcuri, precum si controale ale politiei, in special seara cand se consuma băuturi alcoolice. Dar si ziua sunt necesare controale, deoarece sunt foarte multe persoane care lasa gunoaie si mucuri de tigara! Nu este normal asa ceva in parcurile pentru copii! Mulțumesc!

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Sesizare trimisă către Primăria SM în data de 03.11.2021.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 10:13, mie. 3 noiembrie 2021

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?