Înapoi la toate rapoartele

Parcul groazei

Raportat prin mobile în mod anonim la 00:39, sâm. 18 septembrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

Topogan rupt , lipsa scaun la balansoare , cuie ieșite inafara , in plus si toaleta publica in mijlocul parcului ! Inadmisibil așa ceva !!! Poliția localaaaa ??? Unde ești ???!!!

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?