Înapoi la toate rapoartele

Corpuri iluminat defectuoase

Raportat prin mobile în categorie în mod anonim la Other

Nu a fost raportat consiliului

Câteva elemente luminoase de Crăciun sunt defecte in parcul UFO, la arcada de langa dâmbul cu renii, și la acel stand pe care scrie Satu Mare, doua litere nu mai luminează

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 13.12.2021.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 12:03, lun. 13 decembrie 2021

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?