Înapoi la toate rapoartele

Strada plina de gropi

Raportat prin desktop în mod anonim la 08:18, mar. 14 decembrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

Strada Alexandru Odobescu a fost "reparata" in 24.11.2021. La 3 saptamani dupa marea investitie a Primariei Municipiului Satu Mare se poate vedea in poze care este rezultatul. Suntem disperati toti pe strada pentru ca aceasta strada, din spusele domnului Maskulik Csaba, nu se va reabilita pana nu isi termina investitiile imobiliare cei de la complexul rezidential Butterfly. Pana acum, datorita acestor gropi, eu doar o baia de ulei am spart pe strada.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:11, luni 10 ianuarie 2022

  • Nu prea inteleg care este legatura cu dezvoltatorul imobiliar, si daca mai face 100 de blocuri timp de 10 ani(zic si eu) pana atunci restul locatarilor nu vor avea drum decent? Sau? Rog sa se ia masuri la nivel local ptr. a putea intra im conditii decente.

    Postat anonim la 17:38, marți 11 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?