Înapoi la toate rapoartele

Trotuar/ intrare casa inundate

Raportat prin mobile în mod anonim la 16:54, mar. 21 decembrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

Doresc să fac o sesizare pentru remedierea unor deficiențe la pe Bl. Cloșca în dreptul nr.28, parcarea, precum si aleea de intrare a casei sunt inundate cu apa când sunt precipitații ( chiar minore). Nu poți să cobori din mașină deoarece în acea zona apa este de peste 10 cm.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:11, luni 10 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?