Înapoi la toate rapoartele

Bucăți de granit care cad de pe clădirea dezafectată,direct pe trotuar în plină zi.

Raportat prin mobile în mod anonim la 01:54, dum. 26 decembrie 2021

Nu a fost raportat consiliului

Primăria nu are inițiativă pentru a renova/reconsolida clădirile din centrul orașului.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:18, luni 10 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?