Înapoi la toate rapoartele

Acoperis care sta sa cada pe Strada Dorna

Raportat prin desktop în mod anonim la 14:35, duminică 2 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

As avea o mica proglema pe str Dorna din carpati,pe acoperisul unui bloc tiglele stau cam prost in fiecare zi pe acolo umblu cu copilul meu si mi-e frica ca oricand poate sa ne cada in cap dar de cind am vazut oricumi il ocolim dar cine nu stie nu vede poate sa-i cada oricand in cap!!va multumesc poate puteti face ceva!

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare pe data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:29, luni 10 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?