Înapoi la toate rapoartele

Drumuri aproape impracticabile, Ion Popdan si Dara

Raportat prin desktop de către Sebastian Tarța la 00:27, vineri 7 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Această porțiune de drum de 1,73 km a fost neglijată ani la rând de către autoritățile locale și este aproape impracticabil din cauza numeroaselor gropi apărute în timp. Este foarte important ca cele două străzi să fie asfaltate pentru a facilita mobilitatea locuitorilor din zonă, dar mai ales ar fi foarte util și pentru șoferii care au de condus de pe str. Aurel Vlaicu înspre cartierul Titulescu sau zona centrală.

Harta traseului: https://www.google.com/ maps/ d/ u/ 0/ viewer?mid=1AJyXxvX8efHRE-3QBbmgB_Wpj4VnWRKj&entry=yt&ll=47.80249149563432%2C22.848746062219725&z=16

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:45, luni 10 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?