Înapoi la toate rapoartele

Avem nevoie de o trecere de pietoni!

Raportat prin mobile de către Varga Erica la 20:22, duminică 9 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Bună. Vă scriu în numele tuturor celor care stau în acest bloc cu 4 etaje toate garsoniere. Am avea nevoie de o trecere de pietoni, avem copii mici ,bătrâni, bolnavi, în acest bloc,care zilnic trec drumul cu frică . Copii nu îi poți lăsa nesupravegheat sa treacă, au mai fost și accidentări din această cauză. Mulțumesc anticipat sper din tot sufletu că se va putea rezolva

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 10.01.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 13:10, luni 10 ianuarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?