Înapoi la toate rapoartele

Lipsă asfalt - Str. Grădinarilor și Str. Magnoliei (parțial)

Raportat prin desktop de către Sebastian Tarța la 22:39, miercuri 12 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Acest segment de drum l-am filmat și în luna august al anului 2020, dar, din păcate nu s-a îmbunătățit deloc stadiul acestuia de atunci. Anul acesta, am filmat doar porțiunea cu probleme care cuprinde dale distruse și gropi până în apropierea companiilor ERDSTEEL și ABAPRINT. Reabilitarea celor două străzi ar oferi următoarele beneficii: - Decongestionarea traficului de pe Drumul Careiului prin redirecționarea acestuia până pe B-dul Cloșca; - Utilitate pentru primul sens giratoriu de după centură - Îmbunătățirea mobilității pentru locuitorii și companiile din zonă.

Link hartă: https://www.google.com/ maps/ d/ u/ 0/ edit?mid=1AJyXxvX8efHRE-3QBbmgB_Wpj4VnWRKj&ll=47.77931346971265%2C22.83921260494783&z=16

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?