Înapoi la toate rapoartele

Strada de Pamant

Raportat prin desktop în mod anonim la 09:28, miercuri 19 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Strada Nicolae Golescu cu intrare de pe bulevardul Transilvania,zona centrala asa arata.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 11:37, marți 29 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?