Înapoi la toate rapoartele

Trotuar Str Arinului

Raportat prin mobile în mod anonim la 14:44, joi 20 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Buna ziua, trotuarul de pe str Arinului prezintă un pericol pt pietoni din cauza degradării acestuia, oamenii și copii sunt la mila șoferilor in urma acumulări de apă și a gropilor, din și de lângă acesta, va rog respectuos să luați măsuri de reabilitare a acestuia trebuia primordial făcut din cauza accesului școlarilor si pe urma toată zona de Micro 15, va mulțumesc respectuos.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 11:36, marți 29 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?