Înapoi la toate rapoartele

Drum de pâmânt

Raportat prin mobile de către Csaholczi Arpad la 18:22, duminică 23 ianuarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Strada nu a fost fâcutâ niciodata,doar pietruitâ de localnici(dupâ posibilitâti)desi când a fost deviata circulatie pe aceste drum ,s-a promis astfaltarea !(Dupâ terminarea drumului BM ,aprox 20-ani!

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 11:37, marți 29 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?