Înapoi la toate rapoartele

Automat de bilet Transurban nefuncțional.

Raportat prin mobile în mod anonim la 10:39, miercuri 2 februarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Este dezasamblat total pe din înăuntru, nu este doar cutia metalică. Cel mai bun este că pe strada Botizului, din câte am înțeles este singurul aparat, și nu se poate cumpăra nici din magazine bilete.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Sesizare rezolvată, automatul de bilete de pe str. Botizului este funcțional de săptămână trecută.

    State changed to: Rezolvat

    Postat de un administrator la 09:28, marți 8 februarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?