Înapoi la toate rapoartele

Automat de bilet Transurban nefuncțional.

Raportat prin mobile în mod anonim la 10:42, miercuri 2 februarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Este dezasamblat total pe din înăuntru, nu este doar cutia metalică. Din câte am înțeles se putea cumpăra din magazinele Santec bilete, dar nici acolo nu mai au de multă vreme.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Automat demontat, din cauza costurilor mari ale pieselor de schimb. Există posibilitatea achiziționării biletelor de la automatul situat pe cealaltă parte a carosabilului.

    State changed to: Rezolvat

    Postat de un administrator la 10:19, miercuri 9 februarie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?