Înapoi la toate rapoartele

Iluminat public ineficient

Raportat prin mobile de către Cristian la 01:02, miercuri 23 februarie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Buna ziua,

Pe prima parte a străzii Acs Alajos intre numerele 1-15 iluminatul public este asigurat de stalpi cu panouri fotovoltaice. Acest sistem este total ineficient in perioada septembrie - aprilie, locatarii nu beneficiază de iluminat public. In anul 2021 s-a instalat iluminatul public cu stalpi alimentati de la rețeaua de energie pe toate strazile adiacente inclusiv pe a doua parte a strazii Acs Alajos. De ce nu s-au schimbat stâlpii cu panouri? Locatarii de pe strada Acs Alajos nr.1 pana la nr.15 solicita inlocuirea stalpilor cu panouri fotovoltaice pentru a beneficia de iluminat public pe toată perioada anului.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 12:06, vineri 4 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?