Înapoi la toate rapoartele

Trecere de pietoni

Raportat prin mobile de către Nicoleta la 21:55, miercuri 30 martie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Nu exista trecere de pietoni...intampinam dificultati cand trecem strada pentru a duce copii la scoala...este o zona periculosa ...soferii conduc repede

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 12:36, joi 31 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?