Înapoi la toate rapoartele

Materii fecale de animale

Raportat prin mobile de către Nicoleta la 22:00, miercuri 30 martie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Tot parcul este plin de "" rahat" de caini Copii nostri calca in kkt ....va rugam sa interziceti animale in spatiile de joaca a copiilor...plus ca unii copii au panica de catei...amezi merita toate persoanele care nu strang dupa animalele lor de companie Va multumesc...banicile rupte...pericol pentru copii

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 12:36, joi 31 martie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?