Înapoi la toate rapoartele

Un parc total neîngrijit

Raportat prin mobile de către Richard Adrian Cosmin Ghicean la 09:12, joi 31 martie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Un loc de joaca în care zilnic sunt zeci de copii, este presărat de reale capcane. Un parc total neîngrijit, mizerie peste tot, garduletele pentru copaci deteriorate, cuie ieșite în afara, fecale de câini, băncuțe deteriorate, reprezinta atât Un pericol pentru copii,cât și o imagine deplorabila al unui parc, în care ma repet, zilnic sunt prezenți zeci de copii.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 12:36, joi 31 martie 2022

  • Locul de joaca pt copii a fost vandalizat cu vopsea spray.Pe topogane au fost scrise mesaje vulgare

    Postat de Ghetina Cristian la 15:03, vineri 22 aprilie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?