Înapoi la toate rapoartele

Echipament de joaca deteriorat

Raportat prin mobile în mod anonim la 18:56, joi 14 aprilie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Parc 14 mai

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 17:26, luni 18 aprilie 2022

  • Banca a fost reparata :-)

    State changed to: Rezolvat

    Postat anonim la 12:46, marți 14 iunie 2022

  • Chestionar completat de reporterul de probleme; State changed to: Rezolvat, 12:46, marți 14 iunie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?