Înapoi la toate rapoartele

Canalizare defecta

Raportat prin desktop de către Ghetina Cristian la 22:15, miercuri 20 aprilie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Apa pluviala si de canalizare sapa sub asfalt si sub zona verde ducand la surparea drumului

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Am mai adaugat poze

    Postat de Ghetina Cristian la 22:19, miercuri 20 aprilie 2022

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 14:35, luni 16 mai 2022

  • Problema a fost remediata destul de prompt

    State changed to: Rezolvat

    Postat de Ghetina Cristian la 15:13, luni 30 mai 2022

  • Chestionar completat de reporterul de probleme; State changed to: Rezolvat, 15:13, luni 30 mai 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?