Înapoi la toate rapoartele

Loc de joaca care pune in pericol copiii.

Raportat prin mobile în mod anonim la 10:43, joi 5 mai 2022

Nu a fost raportat consiliului

In parcul de joaca pt copii din spatele localului Irish pub de pe drumul Careiului leagănul se mișcă (are joc mare)când se dau copii iar caruselul de învârtit este rupt.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Parc M 17"Ufo"

    Postat anonim la 21:10, joi 12 mai 2022

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 14:35, luni 16 mai 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?