Înapoi la toate rapoartele

Gunoaie parc UFO

Raportat prin mobile în mod anonim la 18:42, vineri 13 mai 2022

Nu a fost raportat consiliului

Groapa de gunoi, clădire dezafectată parc UFO

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 14:34, luni 16 mai 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?