Înapoi la toate rapoartele

Poluare fonica din cauza ciorilor

Raportat prin mobile de către Horvay Alfred la 19:40, duminică 22 mai 2022

Nu a fost raportat consiliului

De la 4 dimineata isi incep activitatile zgomotoase si o tin asa pana la inserare Deplasarea catre piata reprezinta o provocare spre a nu iesi "marcat" de catre ciori. Pe parcursul aniilor s-au inmultit necontrolat provocand un vadit disconfort localnicilor din zona

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?