Înapoi la toate rapoartele

Asfalt fix la ieșirea din topogan

Raportat prin mobile de către Richard la 21:11, luni 6 iunie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Pe lângă mizerie, aspect total macabru al parcului, locul de joaca este un adevărat pericol pentru copii, la unul din topogane exista asfalt ieșit în afara fix unde ies copii, lacul nu este împrejmuit corespunzător, astfel cei mici au acces facil la apa, si toată lumea așteaptă o soluție la istorica problema a ciorilor. Un parc destinat familiilor, cu un potențial mare pentru oraș, este lăsat ( nu știm din ce motive) drept adăpost ciorilor, un loc sinistru.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?