Înapoi la toate rapoartele

Gardul terenului de joacă rupt

Raportat prin desktop în categoria Other de către Andrei Bâce la 21:45, marți 21 iunie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Gardul terenului de joacă din Micro 14, Aleea Tisa, este rupt. Această distrugere dăunează mașinilor din parcare, producând avarierea lor.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 13:45, miercuri 22 iunie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?