Înapoi la toate rapoartele

Stâlp prăbușit la pamant

Raportat prin mobile în mod anonim la 13:10, miercuri 22 iunie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Stâlp căzut la pământ

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 15:05, miercuri 22 iunie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?