Înapoi la toate rapoartele

Apa potabilă murdar

Raportat prin mobile în mod anonim la 19:55, miercuri 22 iunie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Apa care curge la robinet in SATU Mare e plină de noroi. Înțelegem ca sunt lucrări pe rețea dar aceasta apa ne este contorizată.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?