Înapoi la toate rapoartele

Parcarea/curtea blocului ne-iluminata

Raportat prin mobile în categoria Other de către Madalina Bianca Lazar la 14:26, sâmbătă 25 iunie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Curtea blocului de pe Strada Crișului UC8 nu este iluminata.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?