Înapoi la toate rapoartele

Groapa in asfalt

Raportat prin desktop în mod anonim la 12:34, marți 19 iulie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Aaparut o groapa langa o gura de canal care se mareste ca urmare a surparii asfaltului

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • A fost rezolvata

    State changed to: Rezolvat

    Postat anonim la 15:10, joi 18 august 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?