Înapoi la toate rapoartele

Banca rupta, Centru Nou, loc de joaca

Raportat prin mobile în mod anonim la 10:01, luni 8 august 2022

Nu a fost raportat consiliului

Banca rupta in Centrul Nou, la locul de joaca

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • State changed to: în lucru

    Actualizat de un administrator la 13:52, joi 18 august 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?