Înapoi la toate rapoartele

Trecerea de cale ferată este blocată!

Raportat prin mobile în mod anonim la 12:09, miercuri 7 septembrie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Trecerea de cale ferată de pe B-dul Cloșca spre Balta Blondă este blocată pe ambele părți de blocuri de beton amplasați ilegal.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?