Înapoi la toate rapoartele

Leagăn rupt și neînlocuit

Raportat prin mobile în mod anonim la 19:44, miercuri 7 septembrie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Leagănul acesta lipsește de cel puțin 2 luni , după cum se vede au lăsat niște țevi extrem de periculoase ! Parc Brandusa !

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?