Înapoi la toate rapoartele

Lipsa lampa stradala iluminat scara H60 / parc

Raportat prin mobile în categorie în mod anonim la Other

Nu a fost raportat consiliului

Desi in poze se vede luminos, in realitate e foarte intuneric seara. La momentul executiei spatiului din spatele blocului la scara H60 nu s-a montat o lampa stradala exact cum au toate celelalte scari ( din 5 doar 4 au iluminat) chiar daca in dreptul scarii exista si o intrare parc de joaca prevazut cu 4 banci de sezut. In acest parc, uneori profitand de intuneric se aduna tot felul de persoane dubioase plus ca apartamentele situate la parterul scarii au fost fortate, chiar sparte (dovezi existand la politie). Avand in vedere faptul ca linia de tensiune trece exact prin dreptul scarii nefiind nevoie decat de “ plantarea” unui stalp de iluminat, rugam daca exista bunavointa (nu ca cea a dlui Coica care stie de problema si a receptionat lucrarea), sa fim ajutati in aceasta problema, una privind siguranta cetateanului si nicidecum una de moft.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?