Înapoi la toate rapoartele

Trotuar spart

Raportat prin mobile în mod anonim la 20:13, luni 12 septembrie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Din cauza radacinii copacului trotuarul este puternic deteriorat existand deja riscul distrugerii gardului.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 12.10.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 14:59, miercuri 12 octombrie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?