Înapoi la toate rapoartele

Graffiti rasist

Raportat prin mobile în mod anonim la 22:41, joi 15 septembrie 2022

Nu a fost raportat consiliului

Cred că e nevoie sa fie curățit acest grafiti. Și ar fi plăcută o pasarelă de trecere la picior sau cu bicicleta acolo, ceva micuț, mai ales că langa Kaufland se demolează și s-ar putea în viitor sa fie o stradă lângă viitoarele blocuri.

Flux RSS al actualizărilor la această problemă Primește e-mailuri când sunt lăsate actualizări pentru această problemă.

Actualizări

  • Petiție trimisă către Primăria Satu Mare în data de 12.10.2022.

    State changed to: în lucru

    Postat de un administrator la 14:56, miercuri 12 octombrie 2022

Furnizează o actualizare

Te rugăm să reții că actualizările nu sunt trimise consiliului. Informațiile tale vor fi folosite conform politicii noastre de confidențialitate

Pasul următor: Spune-ne despre tine

Actualizarea ta

Spune-ne despre tine

Aveți o Strada Mea Satu Mare parolă?